top of page

KISGÉP SZERVIZES MUNKATÁRSAT KERESÜNK

2022.01.10

Feladatok:

  • Javításra beérkezett Stihl és egyéb kerti / erdészeti gépek teljes körű átvizsgálása, szervizelése és karbantartása

  • Szakszerű diagnosztizálás, javítás a gyártó cégek útmutatásai alapján

  • Garanciális javítások elvégzése

  • Munkalapok dokumentálása és egyéb adminisztráció

  • Szükséges alkatrészek beszerzésében való közreműködés, az alkatrészek megfelelő nyilvántartása.

  • Árukiadásokhoz a termékek beüzemelése

  • Alkatrész raktár kezelése, folyamatos rend és rendszer fenntartása

Elvárásaink:

  • Önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés

  • Új ismeretek elsajátításnak képessége

  • Releváns munkatapasztalat, vagy érdeklődés a kisgépek irányába

Amit kínálunk:

  • Utazási támogatás

  • Folyamatos szakmai továbbképzés biztosított.

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Munkaruházat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Vecsés

balint.krakk@horoszcoop.hu

stihl1.jpg

Get in Touch

123-456-7890

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page